Księga Gości

Zobacz opinie o naszej pracy na portalu OFachowcach.pl. Kliknij tutaj!

 

Możesz podzielić się opinią na temat naszych usług umieszczając wpis w poniższej księdze gości.

 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
3 + 4=

(33)
(13) Agnieszka
26022014 10:23:50

Szybkie i sprawne przeprowadzenie cyklinowania podłogi w profesjonalny sposób. Podłoga po olejowaniu wygląda jak nowa. Polecam!

(12) anna
19022014 18:49:11
email

Szczerze polecam usługi firmy Pana Tomasza. Oferta firmy "Zielscy" jest profesjonalna i konkretna, cena łączna łatwa do wyliczenia ( i nie ulega zmianie po wykonaniu usługi:-). Ekipa jest punktualna, profesjonalna i sympatyczna. Pomagają wynieść ciężkie meble, pracują czysto i schludnie. Wszystkie czynności zostały wykonane w ciągu kilku godzin (szlifowanie, szpachlowanie, polerowanie, 3 krotne lakierowanie, wymiana na nowe listwy przypodłogowe itp.). Profesjonalny sprzęt, materiały (szybko schnące) i dobra organizacja pracy dały super efekt. Podłoga uzyskała "nowe życie" jeszcze tego samego dnia.
Polecam wszystkim usługi firmy Zielscy:-)

(11) Małgorzata
18012014 17:36:22

Firma naprawdę godna polecenia. Wszystko zostało wykonane bardzo sprawnie i solidnie i ,,stary" parkiet wygląda jak nowy. Bardzo dobry i szybki kontakt z wykonawcami

(10) krystyna-andersa
29112013 19:10:59
email

witam,
Jeżeli zależy państwu na solidnej, rzetelnej i terminowej usłudze - to bardo polecam firmę pana Tomasz.
Profesjonalizm, terminowość to dziś bardzo rzadko spotykane – jednak to, co mnie ujęło- to przede wszystkim podejście Pana Tomasza – byłam naprawdę w szoku, że w dzisiejszych czasach można spotkać tak życzliwych, miłych, młodych ludzi
Wiedziałam, że mi jako laikowi można wmówić wszystko, ale jakie było moje rozczarowanie, gdy- „"słowo stało się ciałem” i moja 9podłoga stała się obiektem westchnień wszystkich sąsiadów
Dziękuję za pracę wszystkim pracownikom i życzę powodzenia
Krystyna

(9) Wioletta-Grochów
08112013 10:29:22

Witam,
gorąco polecem współpracę z firmą Pana Tomasza Zielskiego, wykonał on u nas usługę cyklinowania i olejowania parkietu w trzech pokojach. Efekt oszałamiający, przerósł nasze oczekiwania. Usługa wykonana bardzo szybko,sprawnie i bardzo solidnie. Dziękuję za piękną podłogę! Jeszcze raz gorąco polecam.

(8) Robert - Targówek
03112013 22:09:53

Powiem szczerze z niemałym lękiem przyjąłem kolejna ekipę , poprzednia mimo pierwszego dobrego wrażenia okazała się totalną klapą, pracowników przepędziłem z domu po kilku godzinach gdy zobaczyłem że zużycie materiału to 1 Żubr na metr kwadratowy cyklinowania.
Na szczęście Pan Tomasz przywrócił mi nadzieje , praca wykonany solidnie schludnie i sądzę ( porównywałem ) że za rozsądną cenę .
Polecam Robert

(7) Sławek
27102013 20:11:00

Podobnie jak poprzednicy polecam usługi Pana Tomasza Zielskiego.Jest to facet terminowy i solidny. Wykonał cyklinowanie i uzupełnianie klepki dębowej w dwóch pokojach i holu wraz z potrójnym lakierowaniem. Czysto i pięknie zrobiło się w mieszkaniu.

(6) Krzysztof
16102013 20:57:43

Gorąco polecam usługi Pana Tomasza , u nas cyklinował podłogę w salonie i przedpokoju , po renowacji podłoga wygląda jak nowa.

(5) Agnieszka
08102013 20:50:47

Witam.
Serdecznie polecam usługi tej firmy. Parkiet sprawnie i profesjonalnie odświeżony. Lśniący i wygląda jak nowy. Aż szkoda cokolwiek do pokoju wstawiać, bo mogłabym godzinami mu się przyglądać ;) Pan Tomasz szybko i dokładnie wykonał usługę, dotrzymał wyznaczonego terminu i nie mam najmniejszych wątpliwości, że warto firmę polecić wszystkim zainteresowanym.

(4) Joanna
20052013 17:55:59

Niedawno korzystałam z usług tej firmy. Cyklinowałam pokój oraz uzupełniałam brakującą klepkę.
Cyklinowanie zostało wykonane szybko, sprawnie i ładnie. Pan Tomasz zjawił się na czas i pomógł mi wynieść ciężkie meble oraz zrealizował zlecenie w wyznaczonym przez siebie czasie.
Jestem zadowolona. Polecam firmę!