Księga Gości

Zobacz opinie o naszej pracy na portalu OFachowcach.pl. Kliknij tutaj!

 

Możesz podzielić się opinią na temat naszych usług umieszczając wpis w poniższej księdze gości.

 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 7=

(33)
<
(3) Janusz
27042013 17:31:14
email

Polecam zdecydowanie usługi firmy 'Zielscy". Rozmawiałem z trzema firmami na temat wycyklinowania i lakierowania przedwojennego jeszcze parkietu w jednym pokoju 20 m2. Oferta firmy "Zielscy" była najbardziej profesjonalna: na piśmie (mailem), z wymienieniem wszystkich elementów składowych i ich konkretnej ceny, cena łączna zaś łatwa do wyliczenia. Cena całkowita najniższa zaś ze wszystkich ofert. Niepewna wydawała się obietnica wykonania wszystkich czynności w ciągu jednego dnia - inne firmy przewidywały 3 dni na oddanie pokoju. Każdy kto przechodził przez proces cyklinowania i lakierowania podłogi wie jaka to jest demolka całego mieszkania, gdy trzeba rzeczy z tego pokoju całkowicie przesunąć do innych pokoi. Skusiłem się więc na to ale nie bardzo wierzyłem do końca w możliwość przeprowadzenia tego w jeden dzień (szlifowanie, szpachlowanie, polerowanie, 3 krotne lakierowanie, wymiana na nowe listwy przypodłogowe itp. itd.). Ale zrobione zostało łącznie w 7 godzin - nowoczesne materiały (szybko schnące) i dobre oprzyrządowanie dało efekt. Podłoga piękna - mieszkanie przywróciłem do życia jeszcze tego samego dnia.

(2) Sławomir N. - Sulejówek
27032013 23:27:36

Witam !
Zaprosiłem do wyceny 6 firm i wybrałem do prac firmę Pana Tomka sugerując się ........ "pierwszym wrażeniem", zaproponowanymi materiałami, narzędziami którymi miały być wykonywane prace i oczywiście ceną. Mam stary parkiet dębowy z lat 70-tych i chciałem go wycyklinować i pokryć olejem, ale przekonano mnie do polakierowania i ............... i wyszło wspaniale, nie zamieniłbym na nowy ( lakier Transit, trochę śmierdzi ale efekt :) ). Prace zostały wykonane szybko ( 1 dzień ok. 30 m2 ) i czysto ....... czysto to znaczy czysto w trakcie pracy i po :), a ponadto pracownicy wykonujący mili i uśmiechnięci ........ a to rzadkość. POLECAM WSZYSTKIM ich usługi a przerobiłem już kilka firm z różnych branż bo od dwóch lat remontuję dom i miałem różne doświadczenia z firmami wykonującymi.

(1) Paweł
13122012 16:01:26

wietna firma, bardzo dokładnie i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Poleciłem Pana Tomka już dwójce znajomych i również byli bardzo zadowoleni. Polecam :)

<