O Nas

Firma FHU Zielska zajmuje się remontami podłóg drewnianych (cyklinowanie w Toruniu) oraz profesjonalnym doradztwem przy kupnie i układaniu parkietu. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych fachowców pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Działamy na terenie Warszawy, Torunia oraz okolicznych miejscowości. W przypadku bardziej wymagających zleceń dojeżdżamy do klienta w dowolne miejsce w kraju.

 

Renowacja parkietów i cyklinowanie Toruń

W ramach usług remontowych oferujemy wymianę starego parkietu na nowy lub jego renowację (cyklinowanie, lakierowanie, polerowanie, bejcowanie, woskowanie, szczotkowanie i inne).

Pracujemy na profesjonalnych maszynach bezpyłowych firmy Lagler, Numatic i Festool. To pozwala zredukować czas spędzony na sprzątaniu po remoncie podłogi do minimum.

Dzięki doświadczonej załodze, która regularnie podnosi poziom swoich kompetencji biorąc udział w szkoleniach z zakresu prac parkieciarskich oraz nowoczesnych technologii wykańczania drewna potrafimy dokładnie zdiagnozować stan podłogi oraz kroki niezbędne do przywrócenia jej świetności.

 

Fachowe doradztwo

Poza profesjonalną renowacją podłóg drewnianych oferujemy naszym klientom pomoc w zakupie niezbędnych środków chemicznych do ich pielęgnacji. Doradzamy również w kwestiach związanych z doborem drewna, wzorów, a także samym procesem zakupu materiałów.

Montujemy podłogi z materiałów tradycyjnych, a także z drewna egzotycznego, które odznacza się znacznie wyższą trwałością.

Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, firmy, a także instytucje publiczne. Często trafiają do nas osoby, które zostały oszukane lub naciągnięte przez inne, mniej doświadczone i kompetentne firmy cykliniarskie.

Jako jedyni na rynku oferujemy pełną gwarancję na nasze usługi na okres 3 lat.

 

Poznaj nas!

Pełny zakres naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.

Poznaj opinie naszych klientów (uwaga link kieruje do strony WWW naszej Warszawskiej filii).

Pełny cennik naszych usług został zamieszczony tutaj.

Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować, zapraszamy do zakładki Kontakt.

Zdjęcia z naszych dotychczasowych realizacji zostały umieszczone tutaj.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Tomasz Zielski, właściciel