Składanie zamówienia

Jak wygląda procedura zamawiania usługi?

 

1. Kontakt

Kontaktują się Państwo z naszą firmą za pomocą telefonu lub maila. Razem bardzo zgrubnie opisujemy wstępny zakres prac, który zostanie doprecyzowany na spotkaniu z naszym pracownikiem.

 

2. Spotkanie z pracownikiem

Nasz pracownik spotyka się z Państwem (najlepiej w miejscu, w którym będzie świadczona usługa) i ustala szczegóły zakresu zlecenia. W przypadku remontu podłogi na tym etapie spisujemy podstawowe dane:

  • dokładne wymiary pomieszczeń,
  • rodzaj podłogi do renowacji,
  • kluczowe sprawy, które trzeba brać pod uwagę podczas prac.

 

3. Wstępna wycena

W przeciągu 72 godzin otrzymujecie Państwo kosztorys usługi na maila. Kontaktujemy się z Wami również telefonicznie, żeby potwierdzić jego wysłanie. Na tym etapie nie pobieramy od Państwa żadnych opłat. Przedstawiony kosztorys nie jest zobowiązujący i w każdej chwili mogą się Państwo wycofać z chęci współpracy.

 

4. Podpisanie zamówienia na realizację usług

Jeśli przedstawiona oferta spełnia Państwa oczekiwania, podpisujemy zamówienie na realizację usługi. W tym celu konieczne jest kolejne spotkanie mające na celu domknięcie formalności i podpisanie dokumentów.

 

5. Realizacja zamówienia

Przystępujemy do prac, które realizujemy przy wykorzystaniu własnych materiałów. Na życzenie klienta korzystamy z materiałów zakupionych przez niego. Wszelkie zmiany w zakresie usług obsługujemy na bieżąco, w miarę postępów prac. Poważniejsze zmiany są dokumentowane w formie aneksów do zamówienia.

 

6. Zakończenie prac

Klient odbiera rezultaty pracy w obecności kierownika firmy. Podpisany zostaje dokument potwierdzający realizację usługi zgodnie z wytycznymi klienta. Dokument ten staje się równocześnie 3-letnią gwarancją na wykonane prace.